IsoKor Eko ® - 1 litr

IsoKor Eko ® - 1 litr

IsoKor Eko ® - 1 litr

Jsou situace, kdy jakýkoliv impregnační přípravek může svým chemickým složením negativně ovlivnit ošetřovaný materiál. U výrobku IsoKor Eko ® je nosičem nanočástic chemicky neaktivní složka . Proto se dá použít iu citlivých materiálů reagujících na většinu rozpouštědel.


IsoKor Eko ® je Impregnátor na bázi vody a nanometrové upravených přísad.

Impregnace IsoKor Eko ® - princip.

IsoKor Eko ® je chemicky neutrální a proto jednoduše aplikovatelný. Dá se natírat štětcem, stříkat rozprašovačem, nebo stříkací pistolí. Bezprostředně po skončení práce je nářadí omyvatelné vodou. Díky použitému nosiči nanočástic (voda), je IsoKor Eko ® při nanášení bez zápachu, je nehořlavý a nevýbušný. Můžeme ho aplikovat bez nutnosti speciálního zabezpečení prostor - například ve škole, přímo během vyučování.

Impregnaci pomocí IsoKor Eko ® je nutné realizovat v suchém prostředí od 10 do 35 º C. Následně probíhá usazení nanočástic do struktury materiálu. Proces trvá 24 hodin. V té době je důležité ochránit materiál před padající a stříkající vodou (deštěm). Konečná impregnační vrstva je vysoce odolná proti působení vlhkosti a mrazu.


Použití a aplikace je podobná s IsoKorom Minerál ®. Avšak oproti IsoKoru Minerál ® (který je na bázi isopropanol), nemá tak účinný průnik do hloubky materiálu. Je zajímavý i pro velmi příznivou nákupní cenu. Ale má i kratší dobu účinnosti v porovnání s IsoKor Minerál ®. Avšak při dodržení aplikačních pravidel je jeho účinek stále více, než 10 let.


Použitím IsoKor Eko ® se vzhled a ostatní užitečné vlastnosti materiálu nemění. Získává však další neobyčejné vlasnosti, které se u něj běžně nepředpokládají. Kromě zdravého stylu přináší IsoKor Lotos ® významné ekonomické výsledky - zásadně prodlužuje životnost a kvalitu standardních materiálů.

 

·                            výška 28.5 cm

·                            šířka 8cm

·                            hmotnost 0.9kg

·                            hloubka 8cm

·                            objem 1.0 L

  • Cena s DPH: 854 Kč
  • Cena bez DPH: 706 Kč
  • Sazba DPH: 21%


Certifikát výrobku 00018/TSUS/T/2012


© 2021, Amila s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑